VİZYON ATÖLYESİ

KENTSEL VİZYON PLATFORMU

23 Eylül 2016 tarihinde İBB ve Bimtaş çalışanları ile İstanbul'un geleceğini tartıştık

 

16 Ağustos 2016 da olası bir İstanbul depremi için ulaşım, güvenlik ve kamusal alan öncelikli olmak üzere İstanbul'un üç temel sorununun çözümüne yardımcı olmak üzere ‘Yeşil Yol’ projesini kamuoyu ile paylaştık.

18 Temmuz 2016 tarihinde Kartal Belediye Başkanı Sayın Op. Dr. Altınok Öz ve başkan yardımcılarına Vizyon Atölyesi'nde çalışmalarımızı anlattık.

Yönetmenliğini Hasan Özgen'in yaptığı “Bir Yenilginin Anatomisi” belgesel filminin özel gösterimi 17 Haziran Cuma günü Vizyon Atölyesi'nde yapıldı.

26 Mayıs 2016 tarihinde Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç ve yöneticilerine ziyaretlerinde Vizyon Atölyesi'ndeki çalışmalarımızı anlattık ve Kağıthane'nin geleceği üzerine stratejileri tartıştık.

4 Mayıs 2016 tarihinde Revit ile BIM'e geçiş etkinliğine sunumları ile katkı sağlayan eğitmen Rukiye Özdemir ile Herdem Yesil'e ve de tüm katılımcılara teşekkürler!

9 Nisan 2016 tarihinde Istanbul&I'ın düzenlediği "Hikaye Anlatma Akşamı"na katılan ve değerli hikayelerini paylaşan herkese teşekkürler!

22 Mart 2016 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğretim görevlileri Doç. Dr. Hülya Berkmen ile Doç. Dr. Sırma Turgut ve yüksek lisans öğrencilerine Vizyon Atölyesi'ni ve kentsel vizyon üzerine çalışmalarımızı anlattık.